[obchodní podmínky] [dodací podmínky]  [reklamační řád]

Ivatom s.r.o.,sídlo:Ostrava Mariánské Hory, Daliborova 21,tel.+420596636092, mob.+420 777500012,mail: 1ivatom@seznam.cz

Platební podmínky                                                      [na úvodní stranu]

  • 1) Při osobním odběru
  • 2) Při dobírce bazénová chemie E-shop
  • 3) Při úhradě převodem


Veškeré zboží je dodáváno s daňovým dokladem a dodacím listem.
Zboží zůstává do úplného zaplacení majetkem prodávajícího.
Ceny jsou smluvní. V případě stornování objednávky nebo její části ze strany dodavatele (zboží je doprodáno) jsou peníze (případně daná část) obratem odeslány zpět na číslo účtu, ze kterého byly převedeny - pokud není dohodnuto jinak.

1) Při osobním odběru platí kupující hotově při přejímce zboží za cenu dle základního ceníku e-shopu k datu objednávky.

2) Při dobírce se platí přepravci nebo poště při předání zboží dle základního ceníku e-shopu k datu objednávky+poštovné a balné[ZDE].

3) Při úhradě převodem obdrží kupující E-mailem proform fakturu, kterou uhradí běžným příkazem u libovolné banky nebo poštovní poukázkou.  Dodávka čeká na výpis z účtu nebo na potvrzení o převodu . Platby převádějte na číslo účtu: 43-1076350247/0100. Při platbě převodem nebo poukázkou je cena stanovena dle základního ceníku e-shopu k datu objednávky+snížené poštovné a balné [ZDE].

Ceny vycházejí ze základního ceníku e-shopu k datu objednávky, jsou uvedeny v českých korunách a nezahrnují náklady spojené s dopravou či dobírkou. Tyto položky se odvíjejí od skutečných nákladů dopravce. Na vyžádání je možné zákazníkovi oznámit orientační částky předem.

Případné další slevy mohou být poskytnuty individuálně v závislosti na výši celkové jednorázové objednávky a to na základě dohody mezi provozovatelem (IVATOM s.r.o.) a zákazníkem. V případě zájmu opakované spolupráce ze strany zákazníka a provozovatele lze stanovit individuální obchodní podmínky.

Dodání zboží: Česká republika – Slovenská republika

Zboží na Slovensko nelze zaslat na dobírku!!

Prodej na Slovensko lze provádět pouze bankovním převodem na účet: 43-1076350247/0100. Po připsání finanční částky na účet, bude zboží zasláno na požadovanou adresu zákazníka.

Objednané zboží je obvykle dodáno zásilkovou službou - TOPTRANS. Dopravné je účtováno dle sazeb přepravní společnosti. V případě SR činí dobírkový poplatek 200 Kč. Při zakázce nad 5000,- Kč včetně DPH ( SR 7000,-Kč) hradí náklady spojené s dopravou provozovatel

Copyright-VKSW © 2009, Ivatom s.r.o.